reklama
Stavební chemie
Pilsfree
Bazenová chemie

Spolky

 1. Chronos Vejprnice o.p.s.Detail

  http://www.chronosvejprnice.cz/
  ChronosObecně prospěšná společnost Chronos Vejprnice vznikla v létě roku 2011. Založila ji skupina lidí z Vejprnic, aby tradičně pořádané akce pro děti a dospělé mohly být nabídnuty širší veřejnosti.

  Katalog: Spolky

 2. Rodinné centrum KulíčekDetail

  http://www.kulicek.chronosvejprnice.cz/
  ChronosChronos nově zastřešuje i Rodinné centrum Kulíček, fungující v pronajatých prostorech staré školy pod kostelem. Rodinné centrum se bude moci od 3. září 2012 pochlubit nejen pěkně zařízenou dětskou hernou, ale především pravidelným programem nejen pro děti

  Katalog: Spolky

 3. Český klub JagdteriérůDetail

  http://www.jagdterierclub.cz
  Český klub JagdteriérůČeský klub Jagdteriérů vznikl v roce 2009.Chováme psí plemeno Jagdteriera.Lovecký pes, vhodný k práci na povrchu i pod zemí, k hlasitému slídění na zemi i ve vodě, k práci na barvě i k přinášení drobné zvěře.

  Katalog: Spolky

 4. Základní škola a mateřská škola VejprniceDetail

  http://www.zsvejprnice.cz
  Základní školaZákladní škola a mateřská škola Vejprnice


  Katalog: Spolky

 5. Internet Vejprnice - PilsfreeDetail

  http://www.pilsfree.net
  Internet Vejprnice - PilsfreePotřebujete kvalitní,rychlé a hlavně spolehlivé připojení k internetu, zavolejte nám.svobodný internet bez smlouvy pro všechny, přes 8000 spokojených uživatelů během čtyř let existence, rychlost připojení k síti ve Vejprnicích až 20 Mbit/s
  Katalog: Počítače-Internet


 6. SK Slavia Vejprnice Detail

  http://www.skvejprnice.cz
  SK Slavia Vejprnice Prvopočátky Vejprnické kopané sahají až do doby před 1. světovou válkou, kdy byla provozována několika nadšenými studenty z jiných sportovních oraganizací. V roce 1929 byl v hostinci u Soukupů ustaven kroužek"Rudá Hvězda", ovšem pro nedostatek financí zanedlouho zaniká.
  Katalog: Sport

 7. HC Sokol VejprniceDetail

  http://www.hcvejprnice.com

  HC Sokol VejprniceOddíl ledního hokeje, má v naší tělovýchovné jednotě dlouhou historii. V průběhu let si náš oddíl udržuje stabilní sportovní formu. Několikrát se naše mužstvo stalo přeborníkem okresu Plzeň-sever. Po roce 1989 došlo k reformě organizování okresních soutěží ledního hokeje.

  Katalog: Sport

 

Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!