reklama
Stavební chemie
Pilsfree
Bazenová chemie

Stavebnictví

 1. HAUSER CZ s.r.o.Detail

  http://www.hausercz.cz
  HAUSER CZ s.r.o.Zakázková kovovýroba, CNC tváření plechu, práškové lakování. Výroba pásových dopravníků, valečkových tratí, Elevátorů ...


  Katalog: Stavebnictví


 2. BV GROUP floor a.s.Detail

  http://www.bvgroup.cz

  BV Group s.r.o.Společnosti, která je zaměřena na dodávku veškerých typů podlah pro průmyslovou a bytovou výstavbu a kovovýrobu se zaměřením na stavební konstrukce.

  Katalog: Stavebnictví
 3. Truhlářství Mečl RomanDetail

  http://www.truhlarstvi-mecl.cz
  Truhlářství Mečl RomanJsme malá firma zabývající se veškerou truhlářskou zakázkovou výrobou a to jak z masivního dřeva tak i z lamina.Naším hlavním výrobním programem je výroba celodřevěných interiérových dveří a obložkových zárubní.

  Katalog: Řemeslníci

 4. Betafloor průmyslové podlahy s.r.o. Details

  http://www.betafloor.cz

  BetafloorV oboru průmyslových podlah je společnost od roku 1996. Zpočátku jako fyzická osoba VOVAI, Ivo Vaicenbacher, která se úzce zaměřila na výrobu technických doplňků, pracovních pomůcek a na poskytování servisních služeb pro firmy provádějící průmyslové podlahy.

  Katalog: Stavebnictví
 5. Zednictví Martínek Pavel Detail

  http://www.vejprnice.com/vejprnice-firmy-zednictvi-martinek.php
  Zednictví Martínek Pavel Provádění drobných staveb,stavební úpravy,obklady,dlažby,sádrokarton.


  Katalog:Řemeslníci

 6. Instalatérství Špatenka VáclavDetail

  http://www.instalaterstvi.vejprnice.com
  Instalatérství Špatenka Václav Firma Instalatérství Václav Špatenka působí na našem trhu již od roku 1990.Během této doby jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Působnost firmy je po celém území České republiky.

  Katalog:Řemeslníci

 7. Trio-D spol.s.r.o.Detail

  http://www.trio-d.cz
  Trio-D spol.s.r.o.Firma Trio-D je českou prodejní společností, která si své výrazné postavení na trhu interiérových i fasádních barev, v silně konkurenčním prostředí vydobyla především dobrým jménem svých výrobků, pružnou a vstřícnou obchodní politikou, vysoce profesním přístupem svých pracovníků ke každému zákazníkovi.
  Katalog: Obchody

 8. Stavební chemie - MRÁZEK.M Detail

  http://www.mrazekcz.cz
  Stavební chemie - MRÁZEK.M Nabízíme Vám široký sortiment výrobků přoevážně pro stavební účely. Od stavební chemie, přes barvy, omítky, spreje, nástřiky, elektrické ruční nářadí, až po výrobu oken, dveří,nábytku,včetně montáže.
  Katalog: Obchody


 9. Woodboard - rodinné domyDetail

  http://www.woodboard-domy.cz
   Woodboard - rodinné domyRodinné domy, jsou montovány z desek Flexibuild, vyráběných společnosti Flexibuild jejiž jsme stavebním partnerem. Společnost Flexibuild je vyrábí ve vlastním výrobním závodě z recyklovaných vrstvených papírových obalů (například tetrapackových obalů od mléka, džusů apod.).
  Katalog: Stavebnictví


 10. WOODBOARD s.r.o. - truhlářské řezivoDetail

  http://www.woodboard.cz
  WoodboardPro velkoobchody a zpracovatele truhlářského řeziva nabízíme vysušené truhlářské řezivo v těchto dřevinách : Dub, Červený dub, Ořech, Jasan, Cedr, Aromatický cedr, Třešeň, Buk, Hickory, Smrk, Borovice. Truhlářské řezivo je vysušeno v kvalitních sušárnách na 8-10% vlhkosti.

  Katalog:Stavebnictví

 11. Profi Building s.r.o.Detail

  http://www.profi-building.cz
  Profi Building s.r.o.Firma Profi Building s.r.o. navazuje na bohatou zkušenost z oboru realizace staveb a kvalitu služeb v oboru stavebnictví.Veškerá činnost firmy je pod důkladnou kontrolou Petra Bitengla.Naše firma má veškerá potřebná živnostenská oprávnění ke kompletní realizaci staveb.

  Katalog:Stavebnictví

 12. Bitengl-Building s.r.o.Detail

  http://www.bitengl-building.cz
  Bitengl-Building s.r.o.Zakázky realizuje firma formou na klíč. Veškeré dodávky stavebních prací uskutečňujeme odbornými, kvalifikovanými a prověřenými řemeslníky, jejichž počet je cca 8-10. Pro kompletnost dodávek na klíč využívá firma trvalých subdodavatelských vztahů.

  Katalog: Stavebnictví

 

Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!