reklama
Stavební chemie
Pilsfree
Bazenová chemie

Služby

 1. SodaStream VejprniceDetail

  http://www.sodastream.vejprnice.com
  SodaStream VejprniceDomací Sodobar - Soda snadno a rychle u nás je možné objednat celou řadu madelů a barevných variant včetně luxusního nerezového provedení se skleněnou lahví. Vyzkoušejte sirupy Soda Stream. Přístroje SodaStream změní běžnou vodu z vodovodu za pár sekund v sodovku nebo perlivé nápoje.
  Katalog: Obchody - Internetové obchody

 2. Sara-Nails nehtové studio Detail

  http://www.saranails.cz
  Sara-Nails nehtové studioSlužby, které poskytuji svým klientům jsou v každém ohledu na vysoké úrovni. Jako manikérka a nehtová designérka se zúčastňuji odborných seminářů a školení, abych byla ve styku s posledními trendy v oboru a pracuji pouze s kvalitními materiály. .

  Katalog: Služby

 3. Úklidové služby Vejprnice Detail

  http://www.uklid.vejprnice.com
  Úklidové služby VejprniceNaše firma si Vám dovoluje nabídnout své služby na provádění úklidových prací ve Vašem zařízení či domácnosti a to nejen jednorázovým úklidem,ale také pravidelným úklidem.

  Katalog: Služby

 4. BACULUS - Domov poklidného stáří Vejprnice Detail

  http://www.baculus.cz
  BACULUS - Domov poklidného stáří VejprniceDomov poklidného stáří Vejprnice domov pro seniory. - nestátní zařízení ústavního typu, poskytující komplexní sociální péči, tzn. pečovatelskou, ošetřovatelskou a zdravotní, obyvatelům, kteří dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu.

  Katalog: Služby


 5. Masáže Zuzana Novotná Detail

  http://www.masaze.e-shoppe.cz
  Masáže Zuzana NovotnáProvádím klasické i speciální masáže, specializuji se na bańkování a Dornovu metodu - rovnání skolióz, rovnání rozdílné délky dolních končetin (delší, kratší noha).

  Katalog: Služby


 6. Veterinární klinika Kleisslova Detail

  http://www.veterinakleisslova.cz
  Veterinární klinika Kleisslova V roce 1992 založil MVDr.Ladislav Kuncl veterinární ordinaci "KLEISSLOVA". Tato ordinace si záhy získala řadu spokojených klientů a pacientů.

  Katalog: Služby

 7. Chovateská stanice od VertánkyDetail

  http://www.vertanka.vejprnice.com
  Chovateská stanice od VertánkyChováme psí plemeno Jagdterriera.Lovecký pes, vhodný k práci na povrchu i pod zemí, k hlasitému slídění na zemi i ve vodě, k práci na barvě i k přinášení drobné zvěře. Vzhledem k velikosti se hodí také do měst i do aut. Vyžaduje hodně pohybu v revíru.

  Katalog: Služby


 8. Kadeřnictví Hair Design UniqueDetail

  http://www.hairdesignunique.cz
  Kadeřnictví Hair Design UniqueKadeřnický a nehtový salon Hair Design Unique - Michaeli Brovičkové je specializované centrum pro Vaše vlasy a nehty.

  Katalog: Služby


 9. Chronos Vejprnice o.p.s.Detail

  http://www.chronosvejprnice.cz/
  ChronosObecně prospěšná společnost Chronos Vejprnice vznikla v létě roku 2011. Založila ji skupina lidí z Vejprnic, aby tradičně pořádané akce pro děti a dospělé mohly být nabídnuty širší veřejnosti.

  Katalog: Spolky


 10. Rodinné centrum KulíčekDetail

  http://www.kulicek.chronosvejprnice.cz/
  ChronosChronos nově zastřešuje i Rodinné centrum Kulíček, fungující v pronajatých prostorech staré školy pod kostelem. Rodinné centrum se bude moci od 3. září 2012 pochlubit nejen pěkně zařízenou dětskou hernou, ale především pravidelným programem nejen pro děti

  Katalog: Spolky


 11. Kopier Papírnictví StříbroDetail

  http://www.papirnictvistribro.cz/
  Kopier Papírnictví StříbroV současné době prodejna papírnictví KOPIEr nabízí širokou škálu kancelářských a školních potřeb. Naši klientelu tvoří zákazníci z řad organizací, podnikatelů, firem, škol, obecních úřadů atd.. Předností naší firmy je individuální přístup ke všem našim zákazníkům, z nichž se mnozí stali doslova našimi přáteli.

  Katalog: Obchody

 

Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!